More 25 Facts About Me

streda 28. januára 2015

01. Mám strach z pavúkov, hadov, veľkého hmyzu, bleskov, klaunov a ľudí prezlečených za zvieratá alebo nejaké veci (napríklad ako maskotov nejakých spoločností).

02. Neviem žiť bez teplých čajov a kakaa.

03. Zbožňujem dlhé horúce sprchy, počas ktorých sa človek úžasne uvoľní a popremýšľa o všetkom možnom. Najhoršie na tom je, že často ma niečo skvelé napadne, no kým sa zo sprchy dostanem von, zabudnem na to.

04. Mám neustálu potrebu sa vo všetkom zdokonaľovať a snažím sa vylepšovať všetko okolo seba.

05. Vždy, keď niekto nespisovne rozpráva alebo čosi nespisovné napíše, opravím ho. Ale je to už skôr automatická reakcia alebo akýsi reflex.06. Som závislá na Tumblri a Twitteri.

07. Milujem pizzu a vedela by som ju jesť každý deň. Ale nejem, to by asi nebolo dvakrát zdravé.

08. Odkedy som si založila Snapchat, nie je deň, kedy by som niekomu niečo neposielala. (Môžete si ma pridať - berenicasz)

09. Odkedy som svoj blog presťahovala na blogspot, neustále krútim hlavou nad tým, ako som na blog.cz mohla vydržať tak dlho.

10. Mám strach z krvi, neviem sa pozerať na tú vlastnú a nenávidím, keď musím ísť na odbery.

11. Veľmi rada píšem. No väčšinu toho, čo ma napadne, sa neodhodlám vyťukať do klávesnice, pretože mám pocit, že je ten nápad už otrepaný a že aj tak nemám talent. Takže to všetko ostáva v mojej hlave.

12. Som úplne antišportový typ a jediná kolektívna hra, ktorú som ochotná si zahrať, je bedminton.

13. Keď som bola malá, vždy som sa chcela hneď po doštudovaní vydať a mať deti. Teraz chcem cestovať a spoznávať svet pred tým, než sa niekde usadím.

14. Mám rada dlhé letné dni, počas ktorých sa človek môže prechádzať von až do deviatej, no mojim najobľúbenejším ročným obdobím je jeseň.

15. Verím v karmu, čo je možno dôvod, prečo sa nijako nesnažím pomstiť ľuďom a verím, že sa im to raz vráti.16. Mám problém dôverovať ľuďom. Už mnohokrát sa mi stalo, že ľudia moje tajomstvá (hoci len drobnosti) niekomu povedali, a tak to radšej dusím v sebe.

17. Milujem pomarančový džús a stopercentné šťavy z ovocia.

18. Po skončení strednej (alebo až vysokej, uvidíme) sa chcem odsťahovať. A zvyšok svojho života chcem stráviť niekde za hranicami Slovenska.

19. Mám rada všetky časti dňa, no ešte viac milujem noc. A mesiac.

20. Buď čakám od vecí až príliš veľa, alebo sa nesnažím dúfať v absolútne nič.

21. Mojou najobľúbenejšou skupinou je One Direction. Milujem ich a som im neuveriteľne vďačná za všetko, čo pre mňa urobili. Znamenajú pre mňa veľmi veľa.

22. Rada chodím do prírody, no nenávidím to množstvo hmyzu, ktoré v horách žije. Nenávidím hmyz.

23. Milujem filmy, popcorn a movie nights.

24. Bez svojho mobilu neviem nikam ísť. A som na ňom prakticky závislá.

25. Veľmi rada všetko plánujem a organizujem.

with all love.
bee.
facebook | twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

4 komentáre

 1. Zajímavé, některé věci máme společné :))
  http://everythin-kate.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. 5. & 9. máme spoločnú :)
  Páčia sa mi takéto fakty, veľmi veľa sa tak o človeku dozviem. Hoci som už niečo vedela z predošlého blogu alebo z článkov.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dlouhé, horké sprchy taky miluju! Jsem schopná vypustit všechnu teplou vodu a na ostatní členy rodiny pak už nic nezbude:D Na mobilu jsem taky závislá... Zrovna včera jsem si ho nechala v autě, kterým mamka odjela do města a já myslela, že to nepřežiju:D Byla jsem strašně nervózní:D

  DaydreamerNatty

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som tiež radšej keď pavúkov a hadov nevidím, a klauni mi prídu úplne hnusný, špatný, zlomyselný. Asi by som sa bála, keby som od niekoho dostala klauna :D
  Tiež veľmi rada píšem, no niekedy a dosť často nemám nápady o čom písať, aj keď mám chuť tak to proste nejde a na silu je to na prd. :D

  Antitalent na šport, od malička. Neznášam telesnú ani teraz ani na základnej. :D Dokonca som taká mantavá, že na vybíjanej som si "vyvrtla" malíček na ľavej ruke ako som chytila loptu, ktorá sa na mňa rútila. :D :D

  V karmu verím tiež, už sa mi párkrát potvrdilo, že karma všetko vráti.

  Hm, ja mám niekedy aj pri mojom priaateľovi také myšlienky, že či mi hovorí niekedy pravdu alebo mi niečo nezatajuje. A keďže je dosť tichý, tak taký ľudia nemajú vždy potrebu ani všetko niekomu vešať na nos. :D Ale tak snáď sú to len moje haluciny :D nemôžem ho z ničoho obviňovať bez dôvodne.:D no ale ľahko som teda nezačala veriť ani jemu.. :D ale zatiaľ ma nesklamal, tak nemám dôvod mu neveriť.

  Ja si tiež rada nejaké veci plánujem dopredu, a však.. keď sa plánuje dopredu, viac krát sa stane, že to nevýjde a o to väčšie sklamanie príde. :D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.