Are We Out Of The Woods?

štvrtok 8. januára 2015Prvý deň máme úspešne verím, že úspešne za sebou. A ak mám byť úprimná, som rada, že my sme si na príchod do školy "počkali" až do teraz, pretože ľutujem všetkých friends z Čiech, ktorý si už v triedach odsedeli tri dni.
Aj tak to dnes nebolo až tak hrozné. Žijem, všetko je v pohode a pomaly cítim, ako to nabieha do starých koľají, ako znova začínam padať do starého známeho stereotypu.
Ale keďže je toho celkom veľa, asi posledné dni zhrniem iba do bodov ako vždy, keď sa mi nechce, ale zároveň chce:
 • I napriek všetkému potrebujem prázdniny. Strávili sme doma devätnásť dní, ale mám pocit, že to bol iba predĺžený víkend.
 • Nenávidím zvuk budíka. A to hlavne o šiestej.
 • Celý Prešov je pokrytý snehom a ľadom a studený vietor tomu vôbec nepomáha.
 • Note to myself: Musím si kúpiť rukavice. Lebo inak mi o pár dní odpadnú ruky.
 • Čím dlhšie mám okuliare, tým viac sa divím, ako som bez nich mohla tak dlho vydržať - na jedno oko som úplne slepá a to druhé na tom tiež nie je bohvieako.
 • V poslednej dobe nepočúvam nič iné, len album 1989 od Taylor Swift môj život je príliš krátky na to, aby som sa tvárila, že ju nemám rada - jej pesničky sú skvelé (keď ste ten album nepočuli, tak ho len a len odporúčam).
 • Cez prázdniny som si pozrela prvé dve série Skins a po tom, ako sa to skončilo neviem, či to chcem pozerať ďalej je to super, ale nenávidím, keď ľudia umierajú.
 • Čítam Looking For Alaska a milujem to.
 • Zbožňujem čaje.
 • Založila som si snapchat okej, mala som ho dlhšie, ale až teraz som prepadla jeho čaruberenicasz.
 • Neviem, či si niekto ešte pamätá, ale počas celého minulého roku som si na papieriky zapisovala udalosti, ktoré ma za tých tristo šesťdesiatpäť dní spravili šťastnou a všetky som ich hádzala do jednej dózičky, a hoci som si ich ešte neprezrela (lebo si som istá, že pri nich budem plakať a na slzy v poslednej dobe veľmi nemám náladu); toho roku som si každý deň začala zapisovať jednu vec/udalosť - hocičo, čo si z toho dňa chcem zapamätať. Zatiaľ mi to ide. A skúste to i vy. Je to ako mini denník
 •  Začala som písať. Nič dlhé, nič namáhavé, len zapisujem krátke príbehy, ktoré mám v hlave. Tak možno ich časom začnem pridávať.
with all love.
bee.
facebook | twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

14 komentárov

 1. Tento článok pre mňa taký inšpiratívny ^.^ Na konci roka, keď som zaspávala, tak som sa snažila vybaviť si nejaké naj momenty z toho roku a nevedela som si spomenúť na niektoré detaily. Po tejto tvojej rade si to určite začnem zapisovať :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. milujem čaje ♥ Ten album som nepočula celý, iba pár piesní a páčili sa mi, som trochu lenivá hľadať tie ostatné, možno sa na to neskôr vrhnem;) Ja som si teraz vytvorila malý zápisník, chcem do neho niečo zapisovať (áno, ešte neviem presne, čo)...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Taylor som nikdy veľmi nepočúvala, ale do albumu Red (predposledný) som sa zamilovala. Počúvanie 1989 som viac-menej stále odsúvala, hoci sama veľmi neviem prečo, ale odkedy som si ho celý prvýkrát pustila, neviem prestať. Ani sama neviem, aká je moja obľúbená pesnička, keďže všetky sú úžasné, ale medzi moje najobľúbenejšie patria určite "I Know Places", "Out Of The Woods" a "This Love", takže ak budeš mať niekedy chvíľu, tak si ich skús nájsť - stoja zato :)
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 3. Celkem dost vám závidím ty tři dny volna navíc, co jste měli:D Já brýle mám myslím třetím rokem... Nejdřív jsem je nosila denně, ale teď je nosím už jen na hodiny, když něco opisuju z tabule. No, dnes jsem si je zapomněla a spolusedící mi musela všechno diktovat:D Jo a na snapchatu jsem si tě přidala:)

  DaydreamerNatty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja na okuliare ešte nemám puzdro a nechcem, aby sa mi zničili, tak ich mám zväčša na nose, ale sú chvíle, kedy mi vyložene lezú na nervy :D
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 4. Vau bee máš krásny blog! :3 Tie príbehy, ktoré si začala písať by ma naozaj zaujímali :) Začni ich pridávať.. Tiež som nad niečím takým rozmýšľala ale neviem ako to mám podať tak by som chcela vidieť ako to možno podajú iné blogerky... a s tým začiatkom školy a koncom prázdnin a s tou zimou to mám úplne rovnako... Lovely Beauty Book

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Bože ani nevrav o tom vstávaní, som celé prázdniny bola hore do tretej ráno a ked mi o siedmej zazvoní budík a musím ísť na skúšku chce sa mi plakať :D A omg Looking for Alaska je moja obľúbená od Greena asi, aj keď som teda nečítala všetky, ale z tých čo hej, tak táto je isto môj fav, som ju čítala ešte keď sme s Mitchie boli v Londýne a za pár dní som ju zhltla a to som ešte nebola familiar s Greenovým štýlom takže som netušila vôbec čo čakať, a možno aj preto ma to tak uchvátilo. Hej, asi vlastne preto sa mi páčila tak veľmi, ale aj tak si stále myslím že je super :D A inak to s tými zážitkami na papierikoch je úplne krásny nápad :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ani nehovor, ja som dva dni vstávala o 5 do školy a už som bola celá mŕtva, depresívna a nespokojná. A v škole som to odsedela celý čas so štýlom chcem ísť domov. Hoci ludí zo školy zbožňujem :) A príbehy popridávaj, ja tiež občas niečo napíšem, ale dávno som sa tomu nevenovala :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásný relaxační uklidňující článek, mě začíná zkouškové období, takže nebudu mít učení nazbyt :-D
  Skills of Art

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Wau, máš nádherný blog :)
  A článok ma pobavil :D Príde deň keď si budeš dávať budík na šiestu aby si sa učila na skúšky a nie vstávala do školy :D Bude to ešte horšie :D

  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Od Taylor Swift poznám len I knew you were trouble (aj to som si musela názov vygoogliť :D ). A keďže ja fičím momentálne na jednej piesni (hej, zase slovenskej) sa k tomu ani najbližšiu dobu nedokopem. :D A jeden z dôvodov prečo som aj tento príspevok okomentovala bolo to, že zajtra pridám jeden z chystaných príspevkov. (pôvodne mal vyjsť už 5.1. ale čo sa čudujem, som lenivá)
  Keď si spomeniem na svoj štvrtok, tak viem, že som hneď ráno opisovala od spolužiačky domácu úlohu z matematiky a učila sa chémiu, pretože sme mali písať písomku, ale našťastie sme nepísali. A dostala som jednotku z občianskej z tej písomky ešte spred prázdnin.
  Ja som si až príliš rýchlo zvykla na to nič nerobenie a v stredu som sa nevedela dokopať sa ísť učiť tú chémiu.
  Niečo mi hovor, keď ráno mame zazvonil budík, tak som sa jej chcela spýtať, načo má pre pánajána zapnutý budík a potom som si spomenula, že sa ide do školy.
  Ja keď som išla vo štvrtok ráno do školy, tak akurát snežilo, pod topánkami mi vŕzgal sneh a ja som bola veľmi šťastná, no bola mi neskutočná zima.
  Rukavice nenosím, hoci som si ich v piatok zobrala do tašky, pretože na umení a kultúre sme mali ísť stavať snehuliaka, ale našťastie z toho vzišlo.
  To mi je ľúto. A mne treba asi silnejšie, nevidím na malé písmená. Presne musím si všimnúť či v škole vidím na tabuľu normálne.
  Ja som cez prázdniny spravila jedno hlúpe rozhodnutie a hoci sa tvárim, že mi to už neprekáža. Cítim sa za to vinná, aj keď je o absolútne nepodstatné.
  Ja som si povedala, že každý mesiac prečítam aspoň jednu knihu a hoci je už desiaty január večer, ešte som neprečítala žiadnu. A aj dosť pochybujem, pretože ešte mi treba opraviť nejaké známky a polročným testom či povinným skúšaniam sa žiaľ nevyhnem. Takže možno budúci víkend a keď nie, tak sa pokúsim čítať až vo februári.
  Aj ja v tomto období pijem veľa čajov, pretože som na Vianoce nejaké dostala (80% z nich mi nechutí, takže ich bude piť niekto iný). No stále mám jeden druh, ktorý pijem každý deň.
  Keďže už je takmer polovica januára, asi by sa mi také papieriky neoplatilo si zapisovať. Na to mám blog a neudeje sa každý niečo čo ma spraví šťastnou. A väčšinou by tam aj tak boli veci o Búrlivom víne a to si pamätám. Ale je to dobrý nápad, lenže nie pre mňa.
  Už sa na tvoje príbehy teším, ale strašne mi chýba Jail. Aj ja píšem, večer si predpíšem kapitolu v hlave a potom, keď mám čas, tak píšem do notebooku. Je zaujímavé, že ten príbeh píšem nasilu spôsobom - otvorím Word, pustím si pesničky a prikážem si: Píš!- a už má 9.kapitol, musím sa nútiť. Musím písať, musím sa zlepšovať, hľadať muchy, pretože chcem ísť na vysokú školu s takým tesne podobným zameraním.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Honey, začni tiež na blog zverejňovať svoje príbehy, ja by som si ich rada prečítala :D
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
  2. ja ich dávam na blog, keď chceš pošlem ti na e-mail adresu. Nechcem to prepájať

   Odstrániť
 10. Tak ja som si tiež písala minulý rok papieriky a chcela som aj tento, len som akosi ešte nezačala :D Najmä minulý rok som to nedotiahla do konca :///
  Inak k Skins, ja som ich mala aj nemala rada, ak vieš ako to myslím.
  Na Taylor môj názor poznáš však? :D A nový album milujem aj ja, donedávna u mňa išiel tiež nonstop :D
  Bože, akurát si mi pripomenula, že by som si mala pohľadať svoje rukavice, lebo predpokladám, že doma mi odmrznú ruky, nie ako v Nitre :D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.