#02 Before I Die

streda 14. januára 2015

Keď už nie prázdniny, tak potrebujem čo najskôr víkend. Prestávam vládať, prestávam existovať a už iba čakám, kedy sa z toho všetkého psychicky i fyzicky zrútim. Od prázdnin som si poriadne nesadla a neoddýchla si, všetko robím v zhone, len aby som využila každú jednu sekundu z dňa, ktorý sa zdá byť čím ďalej, tým kratší a kratší.
Toto je ďalší článok viac-menej narýchlo, keďže mi nielen dochádzajú nápady, ale čas, kedy by som mohla nafotiť fotografie do článkov, akosi chýba. A k tomu nepomáha ani to, že sa domov dostanem vždy okolo šiestej, kedy je už tma, som unavená a čaká ma kopa učebníc a pridlhý zoznam povinností.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
[Warning: Obrázky nie sú moje. Upravené.]

with all love.
bee.
facebook | twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

12 komentárov

 1. Hezké věci. Taky bych chtěla přečíst 100 knih za rok a jít kempovat. Na times sqaure bych chtěla klidne i mimo Silvestr :). Mě se postestilo plavat si s delfínem a bylo to super!
  www.sarkazelena.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tieto tvoje "before i die" sú také krásne články. Aj ja chcem vlastniť písací stroj a taktiež napísať knihu :D A mnoho ďalších vecí z tohototu výberu, aj keď nie až tak silno mocno ako tieto dve.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Inak ten čas pri tej klubovej stretávke bol čiste orientačný, ja ešte nemám nový pevný rozvrh, takže ak by sme sa na niečom takom dohodli určite tak, aby to vyhovovalo všetkým ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak hned na začátek, máš krásný název blogu a i jeho vzhled.
  Bee, zkus nějak zapracovat na tom, aby tvůj život nebyl jen shon stresu a neklidu. Vím, že tahle rada je ti k ničemu, jelikož snad každý učitel ti zadá úkoly navíc a písemky v tomhle předpololetním období. Ale snaž se myslet na to, že úspěch ve škole nebo jakoukoliv snahu by měla následovat i tvoje spokojenost. Nemůžeme se v sedmnácti dřít a strachovat se kvůli každé pětce.
  Navíc vše, co občas stačí je povolit a užívat se toho, že vše, co jsi měla stihnout si jednoduše nestihla. I když pak je to občas ještě horší.
  Každopádně k článku - tvoje přání se mi strašně libí, zejména protože většina je dobrodružných, žádné mít sexy linie na břichu, být modelka nebo tak podobně. A zejména ty věci s tím kafíčkem a knihami jsou kouzelné a věřím, že by se taky objevily na mém seznamu.
  Doufám, že až tě přejde stresové období a ty budeš plná inspirací a úsměvů, tak že se ti poštěstí nějaké přání splnit. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Len tak na okraj, veci, ktoré ma nejako inšpirujú alebo ich jednoducho chcem mať pri sebe, si zakaždým tlačím a nosievam ich v peňaženke. A už mám vytlačený i tento tvoj komentár, hneď si ho odložím, nech ho mám na očiach deň čo deň. Ďakujem veľmi pekne. Prinútilo ma to trochu premýšľať. Je pravda, že sa všetko snažím stihnúť a už ráno sa neviem dočkať, kedy budem znova v posteli. Chcem sa naučiť viac si užívať každú chvíľu :D
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 5. chcem vlastniť písací stroj a napísať knihu ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. pekné niečo z toho už mám za sebou a niečo by som ešte chcela ... v dosť veciach sa zhodneme :)

  dovoľ mi pozvať ťa na Giveaway na mojom blogu:
  http://byfoxygreen.blogspot.sk/2015/01/buy-or-win-1-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Škola je šílená. Ale je ještě šílenějším před pololetím nebo koncem roku takže se vůbec nezatěžuj nějakými složitými články:) Já mám třeba tyto before i die moc ráda ♥ Taky bych chtěla pracovat v kavárně a zaplavat si s delfíními:)

  DaydreamerNatty

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Neskutočne by som chcela mať písací stroj, a keďže môj starký jeden taký má, úplná klasika, tak dúfam, že raz si ho budem môcť zobrať, pretože je to pre mňa niečo krásne.
  A rob tieto články aj častejšie, pretože si uvedomujem koľko super vecí je, ktoré chcem vo svojom živote uskutočniť a o ktorých som si ani nemyslela, že by som niekedy vôbec chcela spraviť. :3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. My máme doma taký starý ružový Barbie, ale niekedy premýšľam o tom, že by som si ho neskôr vzala, premaľovala, rozobrala a skúsila ho nejako opraviť - prípadne by mi možno pomohol môj dad. Raz, keď sme boli malé, nám so sestrami spadol a odvtedy sa zasekával, ale určite to nebude nič strašné, teda aspoň verím, lebo inak je v celkom dobrom stave :D
   Rada sama zisťujem, čo všetko by som v živote chcela ešte stihnúť, zisťujem tak, kto som :)
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 9. Toto bolo prvé BID, kde som si musela niektoré slovíčka preložiť. A tým si mi pripomenula, že by som sa fakt mala spamätať a ak chcem zmaturovať z povinnej angličtiny, začať na sebe pracovať.
  Takéto články mám rada, no a našla som tam jeden náš spoločný- napísať knihu. ♥
  Najviac ma však pri tebe zaskočilo, že si chceš namaľovať končeky vlasov. :O Spomenula som si, že jeden čas ma držalo si nafarbiť pár pramienkov na modro :D V živote by som si nedala modrú farbu na hlavu :D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.