So It's Gonna Be Forever Or It's Gonna Go Down In Flames

nedeľa 14. decembra 2014

Krásnu nedeľu.
Po desiatich dňoch som späť. S novou adresou, s novým designom, s novým článkom.
No čo je hlavné, počas tejto krátkej odmlky som znova našla inšpiráciu na písanie a už som si i začala spisovať články, ktoré chcem bezpodmienečne napísať a zverejniť.
Ale takisto sa musím poďakovať i vám. Vaše úžasné a povzbudivé komentáre ma znova nakopli k tomu, aby som nadobro nezavesila blogovanie na klinec. Lebo áno, zvažovala som i možnosť, že celý blog zruším, že už stačilo, že je už načase prestať vyťukávať nezmyselné články a začať sa sústrediť na niečo iné. No - našťastie - jeden večer stačil na to, aby som si to celé premyslela znova, aby som si v hlave urobila zoznam pre a proti.

Mám v hlave pár článkov, ktoré by som určite chcela pridať ešte do Vianoc. No mám už i menšie predsavzatie do Nového roka - pridávať články každý druhý deň. To je zatiaľ priebežný plán a som si vedomá toho, že skočiť z jeden článok za týždeň do minimálne trojnásobku je veľký skok, no práve to ma akosi motivuje k tomu, aby som blog už nezanedbávala. Kedysi som dokázala zverejňovať články každý deň, takže to dokážem i teraz.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem za podporu.
I love you to the moon and back.
with all the love.
bee.
facebook | twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

4 komentáre

 1. Som rada, že si späť. :) Ja už definitívne viem, že budem na Vianoce doma čo znamená, že sa môžem chystať na môj prestup na blogspot a 1.januára všetko začne! Hoci sú tam zverejnené už dva príspevky, ešte 31.decembra tam pribudne taký istý ako na blog.cz. 1.januára by som chcela pridať aspoň polovicu článkov z blogu.cz a druhého zvyšok. Od tretieho sa chcem venovať skutočným príspevkom, práve naťukaným do klávesnice.
  Chýbala by si mi a ani nevieš ako, si mojou veľkou inšpiráciou v blogovom svete.

  Vydrž ešte ten týždeň v škole.

  ešte stále lion., ale čoskoro ako Dária

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ani si nevieš predstaviť, ako veľmi vďačná za teba som. Dodávaš mi silu. A nielen do písania.
   Tento týždeň by mohol byť celkom v poriadku, i keď v pondelok i utorok píšeme dva testy, ale to už prežijem. Verím, že i tvoj posledný tohtoročný týždeň v škole bude dobrý :)

   berenicaz.blogspot.com

   Odstrániť
 2. Podľa mňa po toľkých článkoch a rokoch blogovania by bolo hriechom to tu zrušiť, pretože tvoj blog by mi chýbal úplne najviac. Ja som presne teraz dosť stratená, pretože vôbec neviem o čom písať, nemám nejak náladu a nič sa mi nepáči... je to zlé ale to je o inom. Práve vďaka tebe nič rušiť nechcem, pretože si myslím, že ma to možno prejde a ja nadobudnem znova tú energiu na písanie. Tak dúfam, že áno. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zrušenie blogu nadobro nie je riešenie, to už došlo i mne. Nič sa tým nevyrieši, pretože človeku to po chvíli začne chýbať a potom je už trochu ťažšie sa vrátiť :D
   Píš o tom, o čom by si chcela čítať. Píš články, ktoré si už možno na iných blogoch videla, ktoré sa ti páčili a možno sa k nim i rada vraciaš. Ver tomu, že nikto to nepovažuje za kopírovanie ani nič podobné. Ale píš hlavne o tom, čo ťa baví :)

   berenicaz.blogspot.com

   Odstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.