Shake It Up, Shake Up The Happiness

sobota 20. decembra 2014

Už som si myslela, že sa tejto vytúženej a dlho očakávanej soboty ani nedočkám, ale zase na druhú stranu mám pocit, že tie ostávajúce týždne zbehli veľmi rýchlo.
Ale nesťažujem sa. Máme viac než dvojtýždňové prázdniny, idú Vianoce a ja konečne dospím všetky noci.

Ak mám byť úprimná, vôbec si nepamätám, čo sa dialo na začiatku tohto týždňa. Ešte v pondelok a utorok prebiehal ten nudný a už dávno ohraný stereotyp – množstvo písomiek, testov, skúšania a učenia sa do bludu. Streda už bola o čosi pohodovejšia, keďže sme sa učili iba štyri hodiny je nepárny týždeň, takže by sme normálne mali hodín iba päť, ale i prvá fyzika nám odpadla; dokonca i dramák nám skončil skôr – zo šiestich dievčat, ktoré sme toho roku v skupinke, som tam bola sama. Takže sme premýšľali s učiteľkou nad záverom nášho predstavenia a vyzerá to veľmi sľubne, zase sme sa zakecali a potom som šla domov. Vo štvrtok ráno sme boli v škole štyri – šesť dievčat hralo volejbal na Medzitriednom turnaji, asi pätnásti moji spolužiaci boli na zbierke Úsmev ako dar a zvyšok jednoducho niečo mal – takže sa celý deň niesol v pokojnejšom duchu a už sme sa ani tak neučili.

 
Tuhri vyslovene odmietla fotiť sa, tak aspoň my tri so sovičkami

Posledný predvianočný deň v škole sa neučí asi nikde, navyše my máme všetci vianočnú besiedku. Avšak toho roku nejaký idiot niekto vymyslel koncert/vystúpenie, ktoré mali postupne vidieť všetky ročníky. My sme šli nejakým zázrakom ako prví – okolo štvrť na desať sa už začínalo prvé predstavenie. Kvôli tomu sa nám každoročná besiedka v škole viac-menej zrušila – nepchali sme sa koláčmi a ani nám neostal čas na spievanie kolied. Darčeky sme si tak či tak povymieňali a rovnako sme si rozdali darčeky od tajného Santu (mňa mal Tomáš a ak by ste mali záujem vidieť, čo som od neho dostala, môžem to nafotiť, lebo je to super).
Okolo šiestej sme sa s Tuhri, DenyRomanou stretli na Trojici a zamierili sme do čokoládovne, kde sme už mali rezervovanú polovicu ležoviska (vyzerá to nejako TAKTO fotka nie je moja). Tam sme strávili tri hodiny, počas ktorých sme vypili/zjedli ich dokonalú horúcu čokoládu, vymenili si darčeky (chceli by ste fotky?), porozprávali sa o všetkom možnom, nasmiali sa a nabláznili. A vynahradili si to, čo sme v škole nestihli.

Dnes som už upratala celú detskú, vypálila asi štyri sviečky a chcem ešte poskúšať popresviedčať mojich rodičov, aby sme zajtra vytiahli stromček veď kto ho dáva až na Štedrý deň, podľa mňa je to blbosť. Teším sa. Ani si neviete predstaviť ako.

with all the love.
bee.
facebook | twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

4 komentáre

 1. Nemala som si včera tento príspevok prečítať, a ak áno, tak som ho mala rovno aj okomentovať. Pretože si, potom čo som vypla notebook, moja hlava zmyslela, že tento komentár si napíše. Pomedzi to som písala príbeh, hneď potom som sa trápila myšlienkami o Búrlivom víne.
  Teraz som tu a konečne sa môžem k vášmu a nášmu poslednému týždňu v škole vyjadriť. Vtedy čo si mi pod môj predošlý komentár napísala, že dúfaš, že aj môj posledný týždeň v škole bude dobrý, tak som sa zasmiala. Pretože bol jeden z najťažších v tomto šk. roku. Mali sme toľko dohodnutých písomiek a slohov, že na vianočnú pohodu v škole som mohla zabudnúť. Našťastie, už je to za mnou, či už písomka z biológie, ktorú som zvládla na dvojku alebo sloh zo sloviny, ktorý odhadujem tak na dvojku, nie žeby sa to nepáčilo mne, ale profesorka nás varovala, že ak nebude to isté čo v koncepte aj v čistopise, nech si ju neprajeme. Pohoda, priemer mi to nepokazí, aj tak tam mám na čistú dvojku, pretože aj z rozboru z Hamleta som si myslela, že to mám dobre a budem mať jednotku a dala mi dvojku. Nie som sklamaná, pretože v triede zo štrnástich študentov nebola ani jedna jednotka a boli aj horšie ako dvojky. Čo sa týka slohu z angliny, slohy píšem vždy na trojky, anglina mi nejde, pretože to sama nechcem. Projekt z biológie bol robený na poslednú chvíľu, ale páčil sa jej. Štvrtok bol už taký voľnejší až na písomku z občianskej, ktorá bola ľahká a odovzdala som ako prvá, ešte ma aj pochválil, že vidno, že som sa učila. (najväčší zásah vedľa, raz som si to prečítala doma) Takže očakávam jednotku. No a už celý týždeň som sa tešila na piatok, pretože na našej škole je vždy v posledný deň v roku Vianočná burza, že tam budeme od rána a aspoň sa nebudeme učiť. V štvrtok sme sa, ale dozvedeli, že ešte aj v piatok sa učí, ale nikto nevedel že či tri alebo dve hodiny. Nakoniec sme sa mali učiť tri hodiny, ale na prvej sme si robili čo sme len chceli, na druhej nás profesorka druhej skupiny z triedy vyhodila. Takže sme sa išli pozrieť do telocvične na burzu. Tam som neskôr zahliadla našu profesorku, s ktorou máme mať hodinu a akosi som sa bála, že čo povie, keď nás tam uvidí, hneď čo povedala, že čo si nejdeme niečo kúpiť opadol zo mňa všetok strach. Potom sme mali ešte geografiu, kde nás už profesorka zobrala na Vianočnú burzu a tam sme boli. Nič som si nekúpila, pretože peňaženku som si nechala v triede a nechcelo sa mi ísť po ňu. Vtedy som pocítila tu vianočnú pohodu. A možno to bude znieť divne, tú pravú vianočnú atmosféru ešte stále nemám a slnko, ktoré včera svietilo tomu nepomáha.

  Závidela som ti tie štyri hodiny, pretože mi okrem piatka sme mali tak ako v rozvrhu okrem triednickej čiže: 7,7,6,7. A v piatok sme mali končiť o 12:15, ale už o 11:45 som sedela v autobuse, čiže cca o dvanástej som bola doma.
  Áno, chceme fotky! Stromček ešte nemáme vybratý, ale uvidím spýtam sa babky či už dnes nemôžem doozdobovať. A hej, stále počúvam len tú jednu vianočnú pesničku.

  (http://lionempire.blog.cz)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Wow, tak to ste mali vážne ťažký posledný týždeň, nezávidím ti to. Ale teraz už budeme mať aspoň ny chvíľu pokoj :D

   berenicaz.blogspot.com

   Odstrániť
 2. TEN DESIGN JE DOKONALEJ OMG BEBZ.

  to je asi všechno, co dokážu říct :D

  v kvalitě komentování rozhodně vyhráváš ty :D

  jinak k tomu, abych šla na blogspot, tak o tom už jsem přemýšlela dávno a taky jsem si jeden udělala, ale potom jsem toho nechala, protože jsem neměla šajna jak s tím pracovat. takže tak. (: ale zkusím nějakej udělat a jestli se mi bude dařit, tak ho z oficiálním (:

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne :3
   Chýbaš mi, dievča, ani si nevieš predstaviť ako veľmi. Ale chápem, nemáš čas, nemáš nápady alebo sa ti nechce, chápem, len mi jednoducho chýbaš.
   Ja sama som mala blogspot už dlho pred tým, než som vôbec začala reálne uvažovať nad tým, že sa naň presťahujem. no len čo som sa aspoň trochu oboznámila s tým, ako tu všetko funguje, asi neexistuje ani jedna záporná vlastnosť. Skús to, podľa mňa sa ti tu bude páčiť :3

   berenicaz.blogspot.com

   Odstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.