Quick Post

sobota 18. októbra 2014

Týmto sa veľmi veľmi ospravedlňujem za to, že tu v poslednej dobe vôbec nie som. Viem, že iba sľubujem a sľubujem, no vždy na konci týždňa verím, že ten ďalší už bude pokojnejší, menej namáhavý, vyčerpávajúci a stresujúci; avšak vždy len pokračuje tak, ako ten predošlý - učíme sa v škole a len čo prídem domov, učím sa znova. Veľmi rada by som čas trávila čímkoľvek iným - písaním, čítaním, pozeraním filmov alebo hoci i len tak sedením - ale ak chcem dobre napísať všetky testy a nejako prežiť tento rok, vážne nemám na výber.

Veľmi ma mrzí, že nám čas byť ani na svojom blogu, nie ešte na vašich. Utekajú mi novinky z vašich životov, čo ma vnútorne ubíja, keďže ma vážne zaujíma, čo robíte a ako sa máte. A tiež to nie je tým, že nemám nápady na články - viem, o čom by som chcela písať a často sa mi počas vyučovacej hodiny alebo v autobuse začne sám v hlave skladať text, ktorý by som doň napísala. To, že som si povedala, že v článkoch budem používať prevažne len fotografie, ktoré som urobila ja, a rovnako i to, že články po sebe niekoľkokrát čítam, či vôbec dávajú zmysel, mi to ani trochu neuľahčuje.

 
[Nudili sme sa na angličtine, tak sme si spravili čelenky z papiera. | Jeden z najkrajších pohľadov vôbec.]

No keďže sa nenávidím za to, že za tento mesiac som pridala iba dva články a to i tak len v priebehu dvoch dní, povedala som si, že sa budem snažiť písať v každej chvíli, keď ma prepadne inšpirácia a budem mať chvíľu času - hoc i po ceste domov z dramáku. Horšie to už bude s fotkami, no mám každý štvrtok asi tak hodinu a pol pred tým, než odídem na prednes, tak to skúsim nejako pofotiť vtedy.

Ešte taká malá poznámka na záver - neviem, koľko z vás si to všimlo, no nielen že pod každým článkom nájdete odkazy, kde ma môžete nájsť, ale rozhodla som sa i odpovedať na vaše komentáre. Takže ak máte akékoľvek otázky, nech sa páči - ja sa vám pokúsim čo napísať nejakú odozvu.

with all the love.
bee.
facebook | twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

12 komentárov

 1. Takže mám tri minúty na okomentovanie tvojho blogu, pretože potom sa idem čo? učiť. Bola som tu včera ešte o 23:30 a nebol tu žiaden článok, tak kedy si ho pridala?
  Koľkokrát to treba napísať, že sa nemáš za čo ospravedlňovať? Sama poznám tvoj rozvrh ešte máš dramatický krúžok a brigádu. Je to normálne, že nestíhaš. Ani ja nestíham, ale v mojej hlave to je tak, že počas víkendu mám školu aleže úplne na háku a úlohy si nerobím v sobotu o desiatej ako minulý rok, ale pokojne si k tomu sadnem až o druhej, našťastie, že v sobotu. A v nedeľu som sa tiež učila od desiatej a teraz aha, je jedna hodín po obede a ešte nič. Kašlem na to, pozriem si chémiu.
  Keď som si prečítala tento článok, bratovi som povedala: "Od začiatku šk. roka sa dozvedám, že tretí ročník je najťažší, ale ty si povedal, že druhý je najťažší." A on mi na to: "Prvý je najťažší, druhý je ľahší, tretí ešte ľahší a štvrtý je najľahší." Akože WHAT? Tak prečo moji milovaní blogeri (a všetci sú zhodou okolností tretiaci) píšu, že sa nevedia zastaviť? Akože fakt, ja sa bojím tretieho ročníka. Ináč to, že druhý je najľahší ako si tvrdila, musím usúdiť, že je ľahší ako prvý. Máme toho aj menej a mám aj lepšie známky.
  Drž sa v škole o chvíľu tu máme jesenné prázdniny, určite pridáš články. Hoci konkrétne ja ich mám týždňové :D
  Čo myslíš, že ja sa zastavím niekedy cez týždeň? Som taká unavená, že ľahnem a spím. Potom sa rýchlo učím, aby som stihla pozrieť seriál a pomedzi to večeriam a počas reklám robím úlohy alebo sa učím. Dokonca som tento týždeň cvičila len vo štvrtok čo som nestíhala nič. A príde tu víkend a ja v piatok ani na školu nemyslím. Do toho máme návštevu, takže sa tu nedá ani pohnúť a články píšem medzi 22:00-23:30 a pridám ich na nasledujúci deň.
  Nie si jediná, ktorá nestíha pamätaj! A aké máš známky?
  Haha, desať minút som tu dlhšie.

  (http://lionempire.blog.cz)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Prvý ročník bol ťažký, keďže človek sa musí prispôsobiť mnohým novým veciam, novému prostrediu a ľuďom, druhý sa mi zdal byť pomerne ľahký. Tento ročník ma celkom zabíja, ale verím, že sa to trochu ustáli.
   Prázdniny ma ako jediné držia pri živote, no len čo na ne myslím, spomeniem si na to, že hneď v prvý deň oslavuje moja kamarátka osemnástku a to ma núti premýšľať o tom, čo všetko jej chceme dať ešte s ďalšími spolužiačkami a i okolo toho je dosť stresu :D
   Čo sa týka známok, myslím, že sa zatiaľ celkom držím. Zatiaľ to sú jednotky a dvojky v "prijateľnom" pomere. Na konci minulého školského roka som si povedala, že i polročné vysvedčenie vytiahnem na samé jednotky, tak sa snažím to predsavzatie nejako dodržať :D

   Odstrániť
 2. Tento rok je zatiaľ podľa mňa dosť náročný.. A to nenarážam na preberané učivo, ale na mieru toho, koľko nám dávajú na doma! :/ Stále čakám, kedy to trochu povolí, no mám stále obavy, že asi vôbec.
  Na tej fotke ste riadne zlaté :3
  Bola si inak v kine na WWAT?? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja cez víkendy často trávim i dvojnásobné množstvo času na prípravu do školy, než čo to strávim bežne za deň v škole - čiže akoby som do školy chodila i cez víkend.
   A ďakujeme :3
   Na WWAT som nebola. Veľmi som chcela ísť, no keď som vo štvrtok (štvrtok pred víkendom, kedy to všeobecne dávali) pozerala na mobile, kedy to ide, tak som nikde nenašla, že by to hrali aj u nás, čo ma dosť sklamalo. Vy ste na tom boli? Hrali to u vás? x

   Odstrániť
  2. Nie, tuto to taktiež nebolo :'( A my sme vtedy mali jarmok v meste.. Ale rada by som si to pozrela! ♥

   Odstrániť
 3. Úplne ťa chápem, čo sa školy týka. Tiež vôbec nemám čas, no snažím sa písať články čo najčastejšie, asi najviac to robím tak, že ich píšem po častiach. Väčšinou najprv nafotím a upravím fotky, a potom napr. v škole keď mám voľno píšem cez mobil. Doma ešte poupravujem a tak. Tiež toho v škole máme dosť, napr. budúci týždeň nemám taký deň, kedy nepíšem nejaký test... :) Ale už o chvíľku budú vianočné prázdniny (lebo to zbehne strašne rýchlo) a budeme mať všetci aspoň troška viac času na seba :D.

  Car ~ galkvinne.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Niekedy je to vážne ťažké udržať krok so životom, školou a ešte aj blogom... Taktiež sa snažím každú voľnú chvíľu niečo nafotiť a myslím, že sa to zlepšuje. Kedysi som foťák vytiahla raz za mesiac a teraz je to skoro každý deň a som za to na seba pyšná;D Je to úplne v pohode, len sa kvôli tomu nestresuj:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Je to těžké si najít mezi školou čas na něco, co tě vážně baví a co máš ráda ale zase bez školy se neobejdeme a vsadím se, že se najdou si volnější týdny:) A budou prázdniny a třeba se i přemůžeš na něco když budeš nemocná. Takže teď třeba nemáš moc času ale pořád nás ve škole dusit nemůžuou ne no?:):D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja mám pocit, že nás dusia od začiatku roka :D Ale tento týždeň sa začal tak "v pohode", tak som už začala nejaké články pripravovať, zajtra chcem fotiť, tak snáď to vyjde :D Ale vo štvrtok i v piatok píšeme dosť veľké testy...

   Odstrániť
 6. Bebs, neospravedlňuj sa stále! :D Veď mi to chápeme :D Písala som to teraz u Julls, a napíšem to aj u teba, ale nechápem, a zároveň ma to mrzí, že máte toľko času na to učenie. Mne stačí hodina denne, síce to nemám také náročné a z časti sa učím len v škole, alebo v autobuse, ale skrátka... Neviem si predstaviť, že by som učeniu dala toľko času. Viem, že ty máš aj tú brigádu, a viem, že si písala, že to niekedy ľutuješ, ale na druhej strane je to na niečo dobré :) A fotky sú podarené, tie stromy sú úžasné :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne, sunshine, za všetko :) x

   Odstrániť
 7. ú, chodíš na GJAR :D. tak to ti prajem pekné nervy. poviem ti, prvý ročník je najťažší - zvykať si, zapadnúť, prejsť na iný režim a podobne. 2. ročník bol u mňa leháro. to bol jeden z najľahších ročníkov vôbec. 3. ročník bol ťažší, ale to len preto, že som v 2. nič nerobila a zrazu bolo treba zamakať, ale nič ťažké. no a nakoniec si človek myslí, že 4. je najťažší. poviem, že to tak nie (teda, podľa toho, z čoho chceš maturovať. ak maturuješ z nosky, dejín umenia, a ako dodatkový predmet máš geografiu, len aby si zaplnila rozvrh, tak to zvládneš ľavou-zadnou :D), ten človeku zbehne ako voda a ani sa nenazdá a zmaturuje s čistým štítom :D.

  ale poznám to. musím povedať, že gjar dá človeku zabrať, ale zas nie natoľko, aby prispievať 2x za mesiac :D. vlastná skúsenosť! a to som začala s blogom v 3. ročníku... a mala som výtvarnú a jazykovku a pár krúžkov v škole. vysoká mi zaberá x-krát viac času a teraz prispievať je pre mňa zázrak. tak ak chceš zotrvať, musíš sa pripraviť aj na horšie časy ;).

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.