Croatia 2014 | Photos

utorok 12. augusta 2014 Pag, Croatia

Úprimne, tesne pred odchodom, kedy v celom byte vládla panika a všetci sa ešte zúfalo snažili nájsť drobnosti, na ktoré úplne zabudli, a pri pomyslení, že strávim takmer dvanásť hodín v aute, sa mi vôbec nikam nechcelo ísť. No teraz by som sa do Chorvátska viac než len rada vrátila.
Na ostrove Pag - a konkrétne v meste, ktoré nesie rovnaký názov - sme boli už tretí krát. Moji rodičia sa doň už v prvý rok zamilovali natoľko, že hneď o dvanásť mesiacov sme tam boli znova, spolu s mojimi bratrancami. No tentokrát sa k nám pripojila i druhá sestra mojej mum, spolu s mojou babkou (tým pádom tam bola celá rodina zo strany mojej mum).
Celkovo sme tam boli dva týždne. Dva krásne, zväčša slnečné a horúce, týždne plné smiechu, ktorý však niekedy vystriedal i plač - no to kvôli tomu, že moji bratranci nechceli vyjsť z nádherne čistého a prekvapivo teplého mora. No i tak sme si to viac než len užili a oddýchli si. A ako som už povedala - chýba mi to tam.


Polo group hug alebo dôkaz o tom, že sme všetci cvoci.
 Paklenica.
Aj keď sa tretina ľudí pozerá úplne inde a všetci vyzeráme zaujímavo, toto je jediná fotka, na ktorej sme úplne všetci.
Toto mi bude chýbať úplne najviac.

[Všetky fotografie sú moje.]

5 komentárov

 1. Á ty si späť :3 Ani nevieš aká som rada už mi tak neskutočne chýbali tvoje články. Ale ako dúfam, že si si to tam užila. Keď sa dobre pamätám, aj my sme rozmýšľali nad tým, že pôjdeme na to miesto ale asi sme si to rozmysleli alebo našli niečo iné, každopádne je to tam úplne krásne, milujem tie prekrásne fotky more+oblaky. Vyjadruje to presne to, prečo mám tak hrozne rada more. No a tie tvoje sú úplne wow. Tá posledná je najdokonalejšia. A je veľmi fajn, že ste boli tak veľa. My sme minulý rok boli len sestra ja a rodičia a niekedy boli chvíle, kedy som sa nudila :/ :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tie fotky sú úchvatné! :3 Najviac ma zaujala tá dvanásta, je úplne dokonalá. :3 Tú niekam do súťaže pošli!! :D ;) S rodinkou máte skvelé fotky, tá group hug fotka je neskutočne zlatá. Ten malinký bratranec je úplne rozkošný :3

  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Toto už je chvíľa, kedy by som si myslela, že na Chorvátsku sa mi nič páčiť nebude, keďže tam chodí veľa známych a mňa to tam nejako neláka, ale po tvojich fotkách si neviem, čo by som si pomyslela :D Fotky sú naozaj parádne, skvelé, úžasné, podarené. Veľmi sa mi páči tá 'temnejšia' s tými oblakmi nad morom, to je skrátka úžasné. Ostatné fotky sú, samozrejme, taktiež dokonalé, plné radosti, spokojnej a šťastnej rodiny, je naozaj milé sa pozerať na niečo takéto. Ste zlatý :) Je super, že sa ti tam páčilo, a že vám to tam vyšlo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. This comment has been removed by the author.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jejda, asi mi čítaš myšlienky, tiež som plánovala podobný letný "spomienkový" príspevok :-D
  Chorvátsko je klasika, ale milujem túto krajinu :-) síce sme posledné dva roky strávili dovolenku inde, ale Chorvátsko je pre mňa srdcovka, čo sa týka dovoleniek. Síce som spočiatku bola nahnevaná, že moji rodičia chcú ísť stále na rovnaké miesto, no po piatom pobyte som sa tam cítila ako v druhom domove, chýba mi to tam.

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.